30 Kwi

Copywriting – stawki, przez które się nie przewrócisz

Stawki za copywriting nie doczekały się jeszcze swojej standaryzacji. Skorzystaj z oferty Fulczyk.com, której cennik jest wypadkową średniej wartości rynkowej usług polskiego copywritingu.

Poszukiwanie odpowiedniego dostawcy treści marketingowych to jedno z mniej wdzięcznych zajęć w wielu polskich przedsiębiorstwach. Nie bez powodu – znalezienie oferty atrakcyjnej cenowo, gwarantującej przy tym wysoką jakość i jednocześnie krótki termin realizacji jest nie lada wyzwaniem. Dodając do tego dużą rozpiętość cenową poszczególnych usług (nawet w obrębie tej samej branży), copywriting staje się przysłowiowym „kotem w worku”. A nikt przecież nie będzie wydawał ciężko zarobionych pieniędzy na niepewne inwestycje.

Copywriting stawki – uczciwość spoczywa na copywriterze

Przedsiębiorcy, którzy stawiają pierwsze kroki w marketingu treści, nie mają pełnej świadomości o obowiązujących stawkach i widełkach cenowych poszczególnych usług. Z tego powodu, bardzo często stają się łatwym łupem dla początkujących copywriterów, którzy w elokwentny i bardzo wyrafinowany sposób potrafią przekonać klienta do swoich usług nawet bez rozbudowanego portfolio. Należy zatem uważać.

Zanim skorzystasz z usług konkretnego copywritera, wyślij zapytanie do kilku różnych specjalistów lub agencji copywriterskich. Porównaj zaproponowane przez nich stawki, możliwe formy współpracy oraz doświadczenie poparte listą zrealizowanych zamówień. Dopiero wtedy będziesz w stanie ocenić, którą z opcji powinieneś wybrać.

Fulczyk.com oferuje swoim potencjalnym klientom uśrednione stawki za copywriting. Zebrane na przestrzeni kilku ostatnich lat funkcjonowania na rynku informacje o cenach i faktycznej wartości poszczególnych usług copywritingu, pozwoliły opracować rzetelny i wiarygodny (choć wciąż tylko subiektywny) cennik usług.

Zapytaj o copywriting stawki dla wybranej przez Ciebie usługi, korzystając z zakładki „KONTAKT”.