10 Maj

Copywriter stawki zbliżone do szkolnej wyprawki

Szukasz copywritera, z którym można nawiązać trwałą współpracę opartą na pełnym zaufaniu, terminowości i atrakcyjnych warunkach cenowych? Sprawdź copywriter stawki.

Copywriter stawki, na które możesz sobie pozwolić

Znalezienie odpowiedniego copywritera (content marketera) stanowi jedno z ważniejszych wyzwań w planach marketingowych wielu przedsiębiorstw. Niestety, rokrocznie jest to coraz trudniejsze ze względu na pojawiające się masy osób z przydomkiem „copywriter”. Stawki usług oferowanych przez te osoby charakteryzują się niezwykłą rozbieżnością – od kilku złotych za 1000 znaków ze spacją spisanych przez początkującego adepta sztuki copywritingu, do kilkuset złotych za prosty przekaz marketingowy, opracowany przez doświadczonego copywritera. Przeanalizowałem stawki obu tych skrajnych grup content marketerów i w ten sposób ustanowiłem jeden uśredniony cennik oferowanych usług. Copywriter Fulczyk.com proponuje stawki, na które Ty i Twoja firma możecie sobie pozwolić. Zapoznaj się z moim portfolio, dokonaj specyfikacji zamówienia i poproś mnie o błyskawiczną wycenę Twojego zlecenia. U mnie otrzymasz dokładnie to, co zamawiasz – jeżeli opracowana treść nie spełni w 100% Twoich oczekiwań, będę dopracowywał ją tak długo, aż uzyskasz pełne zadowolenie z powierzonej pracy. Dopiero po uzyskaniu satysfakcjonującego efektu rozliczamy się ze zrealizowanej usługi.

Copywriter stawki w Fulczyk.com to oferta warta rozważenia przez każdego przedsiębiorcę. Moim perswazyjnym umiejętnościom zaufało wiele firm, które bardzo chętnie składają kolejne zamówienia związane z content marketingiem. Dołącz do nich już dziś i przekonaj się, dlaczego robią to u mnie już od wielu lat.