Cennik

COPYWRITER – Cennik usług Fulczyk.com

Tak więc dotarliśmy do miejsca, w którym Twoje zlecenie spotyka się z moimi oczekiwaniami finansowymi. Poniżej prezentuję poglądowy cennik. Copywriter Fulczyk.com informuje również, jak taka inwestycja może wpłynąć na przyszłość Twojej firmy.

 

COPYWRITING CENNIK


Hasło reklamowe, Slogan reklamowy

Perswazyjne hasło reklamowe dla Twojej firmy. Trzy (3) propozycje sloganu reklamowego z przekazaniem pełnych praw autorskich i autorskich praw majątkowych do jednego (1) wybranego hasła.

COPYWRITER CENNIK: 480 złotych brutto


Tekst Marketingowy

Treść marketingowa do ulotki, broszury, folderu reklamowego, na firmową stronę WWW, o długości do 1.500 znaków ze spacją z przekazaniem pełnych praw autorskich i autorskich praw majątkowych do otrzymanej treści.

COPYWRITING CENNIK: 120 złotych brutto


Mailing Reklamowy

Perswazyjna treść reklamowa do kampanii e-mail marketingowej typu Call-to-Action, o długości 1.000 znaków ze spacją.

COPYWRITER CENNIK: 75 złotych brutto


Teksty SEO

Tekst informacyjny, zoptymalizowany na wskazane słowa kluczowe (keywords) pod wyszukiwarkę Google, o długości 1.500 znaków ze spacją.

COPYWRITING CENNIK: 40 złotych brutto


Newsletter & Blog

Perswazyjny tekst do Newslettera lub na blog firmowy, o długości 1.200 znaków ze spacją z przekazaniem pełnych praw autorskich i autorskich praw majątkowych do otrzymanej treści oraz propozycji trzech (3) kolejnych tematów, stanowiących kontynuację opracowanego wpisu lub odrębny wątek.

COPYWRITER CENNIK: 60 złotych brutto

 

DLACZEGO WARTO ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

  • Tworzona przeze mnie perswazyjna treść przyciąga uwagę Twojego potencjalnego klienta (przy obecnym wysokim poziomie rywalizacji przedsiębiorstw na rynku i konieczności nieustannego konkurowania o każdego klienta, treść Twojego przekazu marketingowego staje się mocną kartą przetargową);
  • Piszę w sposób, który rozwiewa ewentualne wątpliwości Twojego klienta, co skraca długotrwały proces podejmowania przez niego decyzji o zakupie (klient, który ma jakiekolwiek wątpliwości, bardzo często odkłada decyzję o zakupie na później – niestety to „później” nigdy już nie nastąpi);
  • Dbam o to, by opracowana przeze mnie treść była rzeczową i zrozumiałą argumentacją (po jej przeczytaniu Twój klient będzie w stanie dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań);
  • Pamiętaj o tym, że inwestujesz w długotrwałe rozwiązanie – narzędzie, które może pracować dla Ciebie przez nieokreśloną ilość czasu (dopóki generuje satysfakcjonującą konwersję sprzedaży);

 

Wyobraź sobie, że zwrot z tej inwestycji uzyskujesz już po kilku tygodniach od publikacji opracowanej przeze mnie treści. Następnie pomyśl o tym, że tę samą treść stosujesz przez kolejne kilka lat, systematycznie pomnażając swój kapitał.